Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer
Ksiądz Proboszcz parafii św. Jacka w Bytomiu Krzysztof Karkoszka i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski zapraszają uchodźców z Ukrainy przebywających w naszej dzielnicy wraz z rodzinami, które się nimi opiekują na wydarzenie pt. „Śląskie przedsmaki Wielkanocne”, które odbędzie się 10 kwietnia 2022 roku (Niedziela Palmowa) przy kościele pw. Św. Jacka w Bytomiu (ul. Matejki 1).


W związku z powyższym Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe wraz z Fundacją przy SM Południe będzie organizowała pielgrzymkę autokarową na te wydarzenie. Dlatego wszystkich chętnych uchodźców z Ukrainy przebywających w naszej dzielnicy wraz z rodzinami, które się nimi opiekują prosimy o zgłaszanie się osobiście (wystarczy jedna osoba reprezentująca daną grupę chętnych uczestników) do Punktu Obsługi Mieszkańca SM Południe przy Os. Południe 37 od poniedziałku do środy w godz. od 8:00 do  godz. 17:00.


Więcej informacji o planowanej pielgrzymce można uzyskać na profilach społecznościowych spółdzielni i fundacji oraz w Punkcie Obsługi Mieszkańca SM Południe.